Čas na serveru 01:18:24

Josef Velčovský
Jezerní krajina v půlnočním slunci

Id: 129507

  •  / Jezerní krajina v půlnočním slunci / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 1238x

Vyvolávací cena:
6 000

24 900