Čas na serveru 16:33:47

Josef Velčovský
K pramenům Červené řeky

Id: 158602

K pramenům Červené řeky

  •  / K pramenům Červené řeky / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno, rámováno

zobrazeno: 682x

Vyvolávací cena:
6 000

28 000