Čas na serveru 12:50:21

Josef Velčovský
Karavana

Id: 65401

Karavana

  •  / Karavana / Josef Velčovský

olej/sololit, rozměr 30 x 38 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, datováno 04, rámováno

zobrazeno: 5455x

Vyvolávací cena:

46 000

Příhozy: 66