Čas na serveru 22:52:46

Josef Velčovský
Karavana blížící se k napajedlu

Id: 77702

  •  / Karavana blížící se k napajedlu / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 5193x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 55