Čas na serveru 17:29:50

Josef Velčovský
Karavana blížící se k napajedlu

Id: 77702

  •  / Karavana blížící se k napajedlu / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 4124x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 55