Čas na serveru 20:38:32

Josef Velčovský
Karavana mířící k napajedlu

Id: 338201

Karavana mířící k napajedlu

  •  / Karavana mířící k napajedlu / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno vpravo dole, datováno, rámkováno

zobrazeno: 11308x

Vyvolávací cena:

100 000

Účastníci: 20

Příhozy: 77