Čas na serveru 02:14:46

Josef Velčovský
Karavana procházející duhou

Id: 111102

Karavana procházející duhou

  •  / Karavana procházející duhou / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 2017, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 3197x

Vyvolávací cena:
6 000

32 900