Čas na serveru 14:27:00

Josef Velčovský
Karavana těsně míjející fatu morgánu zcela bez povšimnutí

Id: 420202

  •  / Karavana těsně míjející fatu morgánu zcela bez povšimnutí / Josef Velčovský

filmová klapka, olej/plátno fixované na překližce, 27 x 35 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 880x

Vyvolávací cena:

52 000