Čas na serveru 15:49:25

Josef Velčovský
Krajina s jezerem

Id: 394301

Krajina s jezerem

  •  / Krajina s jezerem / Josef Velčovský

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 40 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1396x

Vyvolávací cena:

115 000

Příhozy: 89