Čas na serveru 06:48:13

Josef Velčovský
Lodě na konci cesty

Id: 241503

Lodě na konci cesty

  •  / Lodě na konci cesty / Josef Velčovský

akryl/plátno/lepenka, rozměr 27 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 2802x

Vyvolávací cena:
3 900

24 000

Účastníci: 23