Čas na serveru 15:46:21

Josef Velčovský
Mezi dvěma pohořími

Id: 393003

Mezi dvěma pohořími

  •  / Mezi dvěma pohořími / Josef Velčovský

akryl/karton, rozměr 24 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 4712x

Vyvolávací cena:

130 100

Účastníci: 26

Příhozy: 81