Čas na serveru 00:23:50

Josef Velčovský
Mlhy nad Červeným blatem

Id: 107002

Mlhy nad Červeným blatem

  •  / Mlhy nad Červeným blatem / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 24 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1037x

Vyvolávací cena:

18 600