Čas na serveru 00:53:11

Josef Velčovský
Modré slunce

Id: 358507

Modré slunce

  •  / Modré slunce / Josef Velčovský

malba (akryl?)/plátno/dřevo, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu, drobné otřeniny v malbě

zobrazeno: 4109x

Vyvolávací cena:

90 000

Příhozy: 65