Čas na serveru 15:18:36

Josef Velčovský
Modrý pokoj

Id: 451901

Modrý pokoj

  •  / Modrý pokoj / Josef Velčovský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2024x

Vyvolávací cena:

3 600