Čas na serveru 03:36:25

Josef Velčovský
Na golfu

Id: 304201

Na golfu

  •  / Na golfu / Josef Velčovský

akryl/plátno/deska, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3379x

Vyvolávací cena:

47 000

Účastníci: 18

Příhozy: 49