Čas na serveru 12:05:58

Josef Velčovský
Náplavka

Id: 134411

Náplavka

  •  / Náplavka / Josef Velčovský

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 56,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4334x

Vyvolávací cena:

14 400