Čas na serveru 02:46:05

Znalec na telefonu 602 308 275

Josef Velčovský
Okno

Id: 49603

Okno

  •  / Okno / Josef Velčovský
  •  / Okno / Josef Velčovský
  •  / Okno / Josef Velčovský

malba/plátno/dřevo, rozměr 30,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 857x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 61