Čas na serveru 19:54:11

Josef Velčovský
Osamělý beduín v krajině svých snů

Id: 366701

  •  / Osamělý beduín v krajině svých snů / Josef Velčovský

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1513x

Vyvolávací cena:

67 000

2022,07-1,19,20,33,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu