Čas na serveru 14:59:20

Josef Velčovský
Osamělý beduín v krajině svých snů

Id: 366701

  •  / Osamělý beduín v krajině svých snů / Josef Velčovský

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 3074x

Vyvolávací cena:

92 000

Příhozy: 51