Čas na serveru 12:19:13

Josef Velčovský
Ostrov

Id: 304202

Ostrov

  •  / Ostrov / Josef Velčovský
  •  / Ostrov / Josef Velčovský
  •  / Ostrov / Josef Velčovský
  •  / Ostrov / Josef Velčovský

akryl/plátno/deska, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 7845x

Vyvolávací cena:

60 000

Účastníci: 23

Příhozy: 65