Čas na serveru 13:50:13

Josef Velčovský
Podzim v milované krajině

Id: 225104

Podzim v milované krajině

  •  / Podzim v milované krajině / Josef Velčovský

akryl/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 5478x

Vyvolávací cena:

77 000

Příhozy: 72