Čas na serveru 16:25:06

Josef Velčovský
Podzim v podhradí

Id: 225105

Podzim v podhradí

  •  / Podzim v podhradí / Josef Velčovský

akryl/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 1684x

Vyvolávací cena:

46 000

Účastníci: 20