Čas na serveru 09:09:55

Josef Velčovský
Podzimní kamásútra

Id: 326103

Podzimní kamásútra

  •  / Podzimní kamásútra / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 1024x

Vyvolávací cena:

35 000

2021,10-1,04,21,13,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu