Čas na serveru 15:08:43

Josef Velčovský
Podzimní start

Id: 401401

Podzimní start

  •  / Podzimní start / Josef Velčovský

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně přípis autora, rámováno

zobrazeno: 18785x

Vyvolávací cena:

135 000

Účastníci: 26

Příhozy: 77