Čas na serveru 07:57:53

Josef Velčovský
Pokoj plný horské krajiny

Id: 453701

Pokoj plný horské krajiny

  •  / Pokoj plný horské krajiny / Josef Velčovský

akryl/plátno fixované na překližce, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 7138x

Vyvolávací cena:

140 000

Účastníci: 18

Příhozy: 113