Čas na serveru 05:31:19

Josef Velčovský
Poušť

Id: 326104

Poušť

  •  / Poušť / Josef Velčovský
  •  / Poušť / Josef Velčovský
  •  / Poušť / Josef Velčovský
  •  / Poušť / Josef Velčovský

akryl/plátno/dřevěná deska, rozměr 39,5 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 2849x

Vyvolávací cena:

46 000