Čas na serveru 17:54:21

Josef Velčovský
Ranní mlhy nad jezerem Orivesi

Id: 158601

  •  / Ranní mlhy nad jezerem Orivesi / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno

zobrazeno: 736x

Vyvolávací cena:
6 000

31 000