Čas na serveru 16:56:46

Josef Velčovský
Rašeliniště

Id: 217701

Rašeliniště

  •  / Rašeliniště / Josef Velčovský

olej/plátno/překližka, rozměr 38 x 29 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 935x

Vyvolávací cena:

32 000