Čas na serveru 16:20:37

Josef Velčovský
Solné jezero v Namibii

Id: 147002

Solné jezero v Namibii

  •  / Solné jezero v Namibii / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno

zobrazeno: 948x

Vyvolávací cena:
6 000

18 500