Čas na serveru 08:05:35

Josef Velčovský
Spadané listí

Id: 79505

Spadané listí

  •  / Spadané listí / Josef Velčovský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, vlevo dole 92/100, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1824x

Vyvolávací cena: