Čas na serveru 22:48:43

Josef Velčovský
Ukradené slunce

Id: 241403

Ukradené slunce

  •  / Ukradené slunce / Josef Velčovský

akryl/karton, rozměr viditelný 20,5 x 25 cm, značeno vlevo dole, datováno, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 1955x

Vyvolávací cena:

21 000