Čas na serveru 17:04:08

Josef Velčovský
V krajině

Id: 320601

V krajině

  •  / V krajině / Josef Velčovský

akryl/plátno/sololit, rozměr 40 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně původní štítek z díla

zobrazeno: 4502x

Vyvolávací cena:

65 000

Příhozy: 63