Čas na serveru 12:12:39

Josef Velčovský
V nitru džungle

Id: 258907

V nitru džungle

  •  / V nitru džungle / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 80 x 100 cm, značeno a datováno 09 vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 27654x

Vyvolávací cena:
6 000

115 779

Účastníci: 20

Příhozy: 93