Čas na serveru 15:43:57

Josef Velčovský
Večer ve skalách

Id: 367301

Večer ve skalách

  •  / Večer ve skalách / Josef Velčovský

akryl/plátno/překližka, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1213x

Vyvolávací cena:

70 000

Příhozy: 51