Čas na serveru 21:14:50

Josef Velčovský
Večerní příliv

Id: 381604

Večerní příliv

  •  / Večerní příliv / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 3917x

Vyvolávací cena:
4 800

115 000

Účastníci: 21