Čas na serveru 14:15:57

Josef Velčovský
Večerní příliv

Id: 381604

Večerní příliv

  •  / Večerní příliv / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 826x

Vyvolávací cena:
4 800

59 000

2022,10-1,18,20,15,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu