Čas na serveru 16:11:43

Josef Velčovský
Večerní příliv u Mistrasu

Id: 248104

Večerní příliv u Mistrasu

  •  / Večerní příliv u Mistrasu / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 4933x

Vyvolávací cena:

37 000

Účastníci: 21

Příhozy: 49