Čas na serveru 16:53:21

Josef Velčovský
Větrný den v zahrádkářské kolonii

Id: 231804

  •  / Větrný den v zahrádkářské kolonii / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 5153x

Vyvolávací cena:
3 800

42 001

Příhozy: 69