Čas na serveru 16:06:23

Josef Velčovský
Věž v Sahaře

Id: 101201

Věž v Sahaře

  •  / Věž v Sahaře / Josef Velčovský

akryl/plátno/překližka, rozměr 22 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, drobné kapičky v povrchu obrazu

zobrazeno: 965x

Vyvolávací cena:

15 500