Čas na serveru 01:35:15

Josef Velčovský
Vinice I.

Id: 216706

Vinice I.

  •  / Vinice I. / Josef Velčovský

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování, na zadní straně původní štítek Díla,po

zobrazeno: 1982x

Vyvolávací cena:

37 500

Příhozy: 52