Čas na serveru 11:57:56

Josef Velčovský
Za zdí

Id: 269602

Za zdí

  •  / Za zdí / Josef Velčovský
  •  / Za zdí / Josef Velčovský
  •  / Za zdí / Josef Velčovský
  •  / Za zdí / Josef Velčovský

akryl/plátno/překližka, rozměr 17 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, na zadní straně původní štítek

zobrazeno: 1325x

Vyvolávací cena:

18 500