Čas na serveru 01:40:18

Josef Velčovský
Závěs

Id: 79504

Závěs

  •  / Závěs / Josef Velčovský
  •  / Závěs / Josef Velčovský
  •  / Závěs / Josef Velčovský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 22/100, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 3531x

Vyvolávací cena:

1 800