Čas na serveru 11:36:34

Josef Velčovský
Zeď nářků

Id: 350501

Zeď nářků

  •  / Zeď nářků / Josef Velčovský

akryl/plátno/dřevěná deska, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, původní štítek a popis na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1196x

Vyvolávací cena:

41 000