Čas na serveru 23:50:06

Josef Velčovský
Žlutá řeka s malou peřejí

Id: 129506

Žlutá řeka s malou peřejí

  •  / Žlutá řeka s malou peřejí / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 4039x

Vyvolávací cena:
6 000

28 000