Čas na serveru 16:37:23

Josef Velčovský
Zrození Fudžijamy

Id: 252201

Zrození Fudžijamy

  •  / Zrození Fudžijamy / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 2619x

Vyvolávací cena:
3 800

33 000