Čas na serveru 02:25:42

Josef Vohrabal
Abstraktní kompozice

Id: 343606

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Josef  Vohrabal

malba/deska, rozměr 120 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní štítek, oděrky na rámu

zobrazeno: 1469x

Vyvolávací cena:

115 115

Příhozy: 76