Čas na serveru 18:18:44

Josef Vohrabal
Čelista

Id: 318601

Čelista

  •  / Čelista / Josef  Vohrabal
  •  / Čelista / Josef  Vohrabal
  •  / Čelista / Josef  Vohrabal
  •  / Čelista / Josef  Vohrabal

olej/plátno, rozměr 90 x 67 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 5652x

Vyvolávací cena:

47 444