Čas na serveru 03:06:52

Josef Vohrabal
Čelista

Id: 318601

Čelista

  •  / Čelista / Josef  Vohrabal
  •  / Čelista / Josef  Vohrabal
  •  / Čelista / Josef  Vohrabal
  •  / Čelista / Josef  Vohrabal

olej/plátno, rozměr 90 x 67 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1052x

Vyvolávací cena:

45 444

2021,08-1,30,20,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu