Čas na serveru 06:02:23

Josef Vohrabal
Dvě postavy

Id: 323909

Dvě postavy

  •  / Dvě postavy / Josef  Vohrabal

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 28 x 19,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 458x

Vyvolávací cena:

9 500