Čas na serveru 19:23:45

Josef Vohrabal
Hudební skladba

Id: 275202

Hudební skladba

  •  / Hudební skladba / Josef  Vohrabal

olej/plátno/karton, rozměr 90 x 67,5 cm, značeno na zadní straně, poškozené původní rámování, lokálně poškozená malba, stav viz foto

zobrazeno: 1267x

Vyvolávací cena:

14 000