Čas na serveru 01:24:23

Josef Vyjídáček
Modlitba

Id: 154415

Modlitba

  •  / Modlitba / Josef Vyjídáček

olej/plátno, rozměr 78 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno

zobrazeno: 525x

Vyvolávací cena: