Čas na serveru 13:23:55

Josef Vyleťal
Brána do neznáma

Id: 18714

Brána do neznáma

  •  / Brána do neznáma / Josef Vyleťal

akvarel/papír, velikost listu 29 x 20,7 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popis viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno v mědi

zobrazeno: 2489x

Vyvolávací cena:

18 000