Čas na serveru 08:35:59

Josef Vyleťal
Mystický motiv

Id: 1343

Mystický motiv

  •  / Mystický motiv / Josef Vyleťal

olej/tenký karton nalepený na kartonu, rozměr 14 x 10,2 cm, signováno uprostřed dole, lehce zvlněný papír, částečně poškozena malba, na zadní straně popis původní majitelky, původní rám se nedochoval, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

zobrazeno: 2935x

Vyvolávací cena:

21 500