Čas na serveru 06:02:48

Josef Vyleťal
Očekávání

Id: 23803

Očekávání

  •  / Očekávání / Josef Vyleťal
  •  / Očekávání / Josef Vyleťal
  •  / Očekávání / Josef Vyleťal
  •  / Očekávání / Josef Vyleťal

olej/překližka, rozměr 40 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, původní rámování, obraz ve velmi dobrém stavu, na zadní straně popis autora, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 6422x

Vyvolávací cena:
15 000

84 000

Příhozy: 69